1997 yılında Şanlıurfa’da kurulan Alsa İnşaat Şanlıurfa’da ki projelerinin ardından, 2005-2017 yılları arasında varlığını İstanbul’da sürdürmüştür. Müslüm Satıcı liderliğinde İstanbul’da birçok ticari, kurumsal ve konut yapılarında imzası olan Alsa İnşaat’ın bizlere sunduğu tecrübe ile yolumuza Bubion Mimarlık şirketi olarak 2017 yılından bu yana devam etmekteyiz.

Bubion Mimarlık, kuruluşundan bu yana çok sayıda yapının tasarım, projelendirme, uygulama, kalite kontrol, proje yönetimi ve danışmanlık hizmetlerini fizibilite çalışmalarından nokta detayları ve işletme konseptine kadar tamamlamış ve mimarlık alanında çalışmalarda bulunmuştur. Bubion Mimarlık tasarım faaliyetlerini genel planlama yaklaşımlarının yanı sıra kendisini mimarlık, iç mimarlık ve inşaat alanlarında yoğunlaştırmış olup projelerinin yüksek titizlikle tamamlamıştır.

Bubion Mimarlık, detay - bütün ilişkisi ve disiplinler arası alanda kabul görmüş çözüm ortakları ve uzman firmalarla ekipler oluşturarak işverenlerine mümkün olan en iyi çözümleri üretebilmek için çalışmaktadır. Böylelikle tasarım, mühendislik, inşaat, mimari, iç mimari ve maliyet yönetimi disiplinlerini aynı atölyede çalıştırarak koordinasyon ve tasarım entegrasyonu sağlamaktadır. Bubion Mimarlık, hem insan ihtiyaçları hem çevre duyarlılığını esas alan ve teknolojiden en iyi derecede yararlanan bütüncül ve etkili tasarımı hedefleyerek estetik, programatik, fonksiyonel, sosyal, ekonomik ve teknik unsurlarını bağlam, malzeme ve tektonik kalitelerini vurgulayarak dengelemeyi sağlayan çözümler üretmeyi amaç edinmiştir.

Firmamızın gelişen, yeniliklere her zaman açık olan ekibi ve eş zamanlı ailesi olarak sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyuyoruz.Bilal Satıcı
Müteahhit
Burak Satıcı
Mimar
Önder Satıcı
İç Mimar
BuBiOn Mimarlık & İç Mimarlık & İnşaat San.Tic.Ltd.Şti

TÜM PROJELERİ İNCELE
İLETİŞİM
Tüm hakları saklıdır. © 2021